Nowości

Na rynku znajdziemy coraz więcej różnego rodzaju suplementów diety. Nie ograniczają się one tylko do preparatów dla sportowców, jak wielu osobom mogłoby się wydawać. Jest to bowiem mnóstwo produktów o działaniu prozdrowotnym i profilaktycznym, które znacząco wpływają na funkcjonowanie organizmu, w tym na układ nerwowy, pokarmowy, mięśniowy, hormonalny i wiele innych. Są to więc między innymi suplementy w formie skoncentrowanych kapsułek, proszków czy też po prostu dodatków do posiłków. Każdy, kto choć trochę interesuje się tym tematem, z pewnością zauważył, że tak naprawdę co miesiąc pojawiają się nowe produkty, kuszące swoim działaniem, smakiem i formą.

Nowości w naszym sklepie

W dziale „Nowości” naszego sklepu oferujemy wszystkie najnowsze i najciekawsze suplementy, których często nie znajdziecie w żadnym innym sklepie. Staramy się być na bieżąco z nowinkami w świecie suplementów, dlatego gdy na świecie pojawi się coś interesującego, staramy się to wprowadzić do naszej oferty. Warto zauważyć, że takie preparaty stają się szybko bestsellerami w całej Polsce, zwłaszcza że wieść o nich niesie się dość szybko w dobie Internetu i mediów społecznościowych. 

Nasz zespół stale śledzi nowości w obrębie branży suplementów, a także jest czujny na pojawiające się opinie ekspertów i użytkowników. Dzięki temu potrafimy wychwycić najciekawsze preparaty i dodatki do żywności, które z niemalże stuprocentową pewnością spodobają się naszym klientom. Oczywiście uzupełnianie asortymentu o nowości na rynku zaczynamy od wcześniejszego rozeznania się w kwestii danego produktu, ponieważ zależy nam, aby suplementy przez nas oferowane były nie tylko skuteczne, ale przy tym przede wszystkim w pełni bezpieczne. Nie pozwalamy sobie na to, aby dostępne u nas produkty były swego rodzaju eksperymentem – wszystko uprzednio jest dokładnie sprawdzane i testowane, a opinie ludzi z całego świata sprawiają, że nowinki pojawiające się w sklepie to tylko produkty ocenione jako efektywne. 

Nowości – jakie produkty znajdziesz w naszym sklepie?

Jakie nowe produkty pojawiają się w naszym sklepie? Jest tego sporo, ponieważ regularnie staramy się wprowadzać do swojej oferty coś interesującego, śledząc jednocześnie oczekiwania naszych klientów. W związku z tym często wśród nowości znajdziesz niespotykane dotąd smaki odżywek białkowych, z których wyczarujesz pyszne potrawy na słodko.

Nowości w supelmentach

Ponadto są to także przedtreningówki, które mogą różnić się nie tylko smakiem, ale też intensywnością działania i dodatkowymi właściwościami. Świetnym przykładem jest chociażby niedawno debiutująca przedtreningówka Bazooka, która oprócz synefryny, chlorowodorku johimbiny i 1,3 dimetyloamylaminy, L-cytruliny, beta-alaniny, zawiera w swoim składzie aż 300 mg kofeiny w jednej porcji! Brzmi to naprawdę imponującą, ponieważ taka dawka kofeiny kilkukrotnie przewyższa tę zawartą w zwykłej kawie. Dzięki innowacyjnemu składowi przedtreningówka pobudza, zwiększa wytrzymałość, umożliwiaj szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, a także niweluje apetyt. Jest to oczywiście tylko jeden z przykładów takich nowości, który z pewnością zasługuje na uwagę wśród sportowców.

Naturalne dodatki

Ofertę naszego sklepu stale poszerzamy również o wszelkie dodatki do diety naturalnego pochodzenia, gdyż zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci coraz bardziej zwracają uwagę na to, aby żyć w zgodzie z naturą. Przykładem mogą być tu ekologiczne algi brunatne, które pozyskiwane są wyłącznie z czystych przybrzeżnych wód Szkocji. 

Tym, co ostatnio zaskoczyło wszystkich w świecie suplementów i fit żywności są… pączki. Dokładnie tak, pączki, które mimo swej nazwy wcale nie są produktem zawierającym mnóstwo kalorii i tłuszczu. Donuty marki Protella to połączenie doskonałego smaku i wartości odżywczych. Jeden taki pączek to aż 11% białka! Dodatkowo nie ma w nich oleju palmowego ani cukru. Czy może być coś bardziej idealnego?

Jak więc widać, nowości ze świata suplementów to prawdziwa gratka! Wszelkie produkty są stale udoskonalane, w związki z czym nowe wersje czy dopiero pojawiające się preparaty i dodatki zasługują na naszą uwagę, jeśli zależy nam na jak najwyższej jakości i spróbowaniu nowych smaków.