Informacje z Częstochowy i okolic

W czwartek, 30 maja – jeśli pogoda na to pozwoli odbędzie się zaległa, trzecia runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Początek zawodów, które odbędą się na SGP Arenie zaplanowano punktualnie na godzinę 16:30.

Oprócz drużyny gospodarzy, czyli Bocar Włókniarza Częstochowa, na obiekcie przy ulicy Olsztyńskiej zaprezentują się następujące ekipy: Speedway Wanda Śląsk Świętochłowice, Wilki Krosno, Unia Tarnów, Bogdanka Motor Lublin oraz Lokomotiv Daugavpils.

Wstęp na imprezę będzie możliwy po zakupieniu biletu w cenie 10 złotych. Za darmo zmagania juniorskie obejrzą natomiast posiadacze całorocznych karnetów oraz dzieci do 12-go roku życia (urodzone w 2007 roku i później). Cena programu wyniesie natomiast 2 zł.

Wejście na SGP Arenę Częstochowa w czwartek możliwe będzie od godziny 15:30. O tej samej godzinie wystartuje sprzedaż biletów i programów w kasach wokół stadionu. Czynne będą punkty kasowe i bramy od ulicy Orlik-Ruckemanna, Olsztyńskiej i Marysia.

W czwartkowe popołudnie naszą drużynę reprezentować będą: Bartłomiej Kowalski, Mateusz Świdnicki, Jakub Miśkowiak, i Michał Gruchalski, jako rezerwowy.

 

Fot. Kamil Woldański