Informacje z Częstochowy i okolic

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji III w Częstochowie poszukują sprawcy kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło 28 maja 2018 roku na zapleczu gabinetu stomatologicznego w Częstochowie. Kryminalni ustalili, że gotówkę z portfela pozostawionego w pomieszczeniu socjalnym, mógł zabrać mężczyzna, który nie był pacjentem, widoczny na nagraniu z kamer.

Jak ustalili policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji III w Częstochowie 28 maja 2018 roku, w jednym z częstochowskich gabinetów stomatologicznych z pomieszczenia socjalnego skradzione zostało 1,3 tys. zł pozostawione w portfelu.

Śledczy ustalili, że sprawcą może być mężczyzna, który nie był pacjentem, wchodził jednak około 15. do poczekalni i pomieszczenia socjalnego, w którym znajdowała się gotówka.

Osoby mogące rozpoznać widocznego na zdjęciach i nagraniu mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu III Policji w Częstochowie tel. (34) 369 1511/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji – telefony 997, 112. Zapewniamy anonimowość.

 

 

KMP Częstochowa