Informacje z Częstochowy i okolic

28 grudnia Hala Częstochowa wypełni się kibicami piłki nożnej, ale także ludźmi o ogromnych sercach, którzy przychodząc na kolejną już edycję Świątecznego Grania z Kubą wesprą fundację Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego. Oprócz charytatywnego turnieju tradycyjnie już odbędą się także koncerty. Na scenie zobaczymy m.in.  O.S.T.R., Eldo, KeaNa, Tede i OSTRY/Bezimienni. 

Kuba Błaszczykowski już od trzech lat zaprasza do Częstochowy swoich przyjaciół, gwiazdy sportu, estrady i kabaretu. W Hali przy ul. Żużlowej w poprzednich latach oglądaliśmy m.in. Łukasza Piszczka, kabaret Paranienormalni, czy Pawła Małaszyńskiego, W tym roku udzuał w wydarzeniu potwierdzili  już m.in. Anita Włodarczyk, Joanna Jędrzejczyk, Anna Wyszkoni, Kajetan Kajetanowicz, Paweł Małaszyński, Marcin Wasilewski, Artur Sowiński, Liber, Piotr Gruszka, Mateusz Bieniek, Piotr Gacek i Paweł Zatorski.

Co roku całkowity dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek na wydarzenie przekazywany jest na potrzeby podopiecznych Fundacji „Ludzki Gest”, która pomaga chorym i niepełnosprawnym dzieciom poprzez finansowanie ich leczenia i zakup sprzętu rehabilitacyjnego. Fundacja pomaga także w realizacji marzeń dzieci i młodzieży będących w trudnej sytuacji materialnej.

Od pierwszej edycji „Świątecznego Grania z Kubą” za organizację imprezy odpowiada brat Kuby Błaszczykowskiego, Dawid.

Bilety-cegiełki na „Świąteczne Granie z Kubą 2018” obowiązują osoby powyżej 7-ego roku życia i można je kupić już teraz online poprzez: www.kulturairozrywka.pl i facebook.com/FundacjaLudzkiGestod, a od piątku 7 grudnia w częstochowskich lokalach: Pub Stacherczak, Cosmo, Paradoks, Vita Da La Rey.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, cegiełki będzie można kupić także poprzez internet dokonując przelewu na konto Fundacji „Ludzki Gest” nr: 43 1750 0012 0000 0000 2862 7424. W tytule przelewu należy  podać imię i nazwisko osoby, która będzie odbierała cegiełki w dniu imprezy, numer telefonu, liczbę zamówionych biletów-cegiełek oraz dopisek CEGIEŁKI NA ŚWIĄTECZNE GRANIE. Cegiełki zakupione przez Internet, będzie można odebrać w dniu koncertu po okazaniu potwierdzenia przelewu.

Ceny cegiełek: rozgrywki + koncert: 30 zł; koncert (możliwość wejścia po godz. 21:00): 30 zł.

 

k.k.

Fot. Kamil Woldański