Informacje z Częstochowy i okolic


O podatkach i lokalnych opłatach w 2019 roku w Częstochowie porozmawiają uczestnicy najbliższego, grudniowego Śniadania z Przedsiębiorcami.

Tradycyjnie już, lokalni przedsiębirocy spotkają się w Parku Przemysłowo Technologicznym. Najbliższe Śniadanie z Przedsiębiorcami odbędzie się 6 grudnia. Prelegentem będzie  Elżbieta Woźniak, naczelnik Wydziału Podatków i Opłat Urzędu Miasta Częstochowy, oprócz omówienia kwestii przyszłorocznych stawek podatku od nieruchomości oraz podatku od środków transportowych, przypomniany zostanie także zakres zwolnień w podatku od nieruchomości w Częstochowie, w ramach wprowadzonych przez władze miasta programów pomocy publicznej.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 6 grudnia, w Częstochowskim Parku Przemysłowo – Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121. Rozpocznie się o godz. 8:30 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Osoby zainteresowane uczestnictwem, proszone są o rejestrację do 5 grudnia za pomocą formularza na stronie Agencji Rozwoju Regionalnego: www.arr.czestochowa.pl  w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami” .

Osobą do kontaktu jest Olga Przybylik (ARR). Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.