Informacje z Częstochowy i okolic

Realizacja i rozliczanie projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego będą tematami bezpłatnego spotkania, na które 29 listopada zaprasza Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Początek o godz. 10.00.  

Spotkanie zatytułowane „Realizacja i rozliczanie projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach RPO WSL 2014-2020” przeznaczone jest dla osób i instytucji, które chcą pozyskać wiedzę z zakresu realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W spotkaniu wezmą udział przedstawiciele Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.

Omawiane będą następujące zagadnienia:

  • Realizacja projektów współfinansowanych z EFS
  • Istotne aspekty kwalifikowalności wydatków na etapie realizacji projektów współfinansowanych z EFS
  • Najczęściej popełniane błędy w udzielaniu zamówień
  • Rozliczanie i kontrola projektów współfinansowanych z EFS

Szkolenie odbędzie się w godz. 10.00-13.00 w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym, przy ul. Wały Dwernickiego 117/121, w sali nr 3. Rejestrację uczestniczek i uczestników zaplanowano między godz. 9.45 a 10.00.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.arr.czestochowa.pl i przesłać go na adres lpiczestochowa@arr.czestochowa.pl

Organizatorem wydarzenia jest Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.arr.czestochowa.pl lub pod numerami telefonu 34/360 56 87 lub 34/324 50 75.

 

UM Częstochowa