Informacje z Częstochowy i okolic

W czwartek i piątek, 18 i 19 października w Hali Częstochowa odbędą się Senioralia, których tegoroczną gwiazdą będzie Maryla Rodowicz. W związku z imprezą zostanie uruchomiona bezpłatna linia specjalna dla seniorek i seniorów oznaczona nr 90, ponadto ze względu na bardzo duże zainteresowanie Senioraliami, 16.10 zostanie uruchomiona sprzedaż dodatkowych biletów.

W czwartek i piątek 18 i 19 października 2018 roku uruchamiają bezpłatną linię specjalną oznaczoną nr 90, która będzie kursować w relacji STRADOM-DWORZEC PKP – HALA CZĘSTOCHOWA ulicami Pułaskiego, 1 Maja, Wolności, Sobieskiego, ponownie Pułaskiego, Popiełuszki, aleją Jana Pawła II, Kościuszki, aleją NMP, Mirowską, Faradaya, Olsztyńską i Żużlową. (schemat w załączeniu)

Linia będzie kursować wg rozkładów dostępnych na stronie internetowej MZDiT i na słupkach przystankowych.

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie Senioraliami (organizowanymi w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej) jutro tj. 16.10 zostanie uruchomiona sprzedaż dodatkowych biletów – uwaga – z miejscami w bocznych sektorach.
Bilety będzie można nabyć tylko w dwóch miejskich instytucjach: Miejskim Domu Kultury przy ul. Łukasińskiego oraz w Ośrodku Promocji Kultury „Gaude Mater” przy ul. Dąbrowskiego.