Informacje z Częstochowy i okolic

Mamy dla Was dwie płyty Varius Manx z autografami całego zespołu 😱
Masz Facebooka? Masz więc szansę na zgarnięcie nagrody!
Wystarczy wejść TUTAJ, spełnić warunki zabawy i czekać na wyniki, które ogłosimy 10 września.

Konkurs organizowany jest przy okazji koncertu zespołu, który 21 października odbędzie się w Filharmonii Częstochowskiej.
Kasia Stankiewicz wraz z zespołem miesiąc po premierze płyty „ENT” oraz singla promującego album ogłosili również trasę koncertową. Koncerty grupy będą nie lada gratką dla fanów – będą to jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenia.

Będzie dużo nowości, a wśród nich grupa zaprezentuje kolejny singiel „Kot bez ogona“, ale z całą pewnością nie zabraknie też starych, dobrze wszystkim znanych przebojów…

Koncerty będą wyjątkowe nie tylko z powodu premiery płyty. Zespół wraz z Kasią Stankiewicz pragnie przenieść widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na aż trzech ekranach otaczających zespół. Muzycy zabiorą słuchaczy w podróż do świata natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą koncert do lasu lub w dalekie góry. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej. Gościnnie z zespołem wystąpi żeński kwartet smyczkowy „Classic Sisters“.
Więcej o koncercie TUTAJ.