Informacje z Częstochowy i okolic

Katarzyna Nosowska, Miuosh, Paulina Przybysz, zespół Pidżama Porno i Lao Che wystąpią podczas tegorocznego festiwalu Frytka Off-Jazdy, który jutro wystartuje w Parku Lisiniec.

W związku z Festiwalem, 15 i 16 czerwca ruszą dodatkowe, specjalne linie komunikacyjne oznaczone numerami 111, 112, 113, 114 i 115. Połączą bezpośrednio różne dzielnice z rejonem imprezy.

  • Linia 111 obejmie swoim zasięgiem Wyczerpy, Tysiąclecie, Parkitkę oraz Śródmieście i dzielnicę Podjasnogórską.
  • Linia 112 będzie kursować przez Północ, Tysiąclecie, Parkitkę, Śródmieście i dzielnicę Podjasnogórską.
  • Linia 113 zapewni przejazd przez Dźbów, Stradom, Śródmieście i dzielnicę Podjasnogórską.
  • Linia 114 obsłuży pasażerów z Błeszna, Wrzosowiaka, Rakowa, Ostatniego Grosza, Śródmieścia i dzielnicy Podjasnogórskej.
  • Linia 115 przewiezie uczestniczki i uczestników Festiwalu z Rakowa, Dąbia, Zawodzia, Starego Miasta, Śródmieścia i dzielnicy Podjasnogórskej.

Można również skorzystać z linii regularnych nr 11 i 31. W nocy z 15 na 16 czerwca oraz z 16 na 17 czerwca będą kursować bez zmian linie nocne nr 80, 81, 82, 83 i 84. Po przesiadkach z linii specjalnych lub regularnych zapewnią dojazd do dzielnic objętych normalnym zasięgiem funkcjonowania komunikacji nocnej. Na wszystkich wspomnianych kursach obowiązywać będą opłaty zgodne z aktualną taryfą.

Jak prezentuje się plan koncertów?