Warning: Illegal string offset 'ssb_og_tags' in /usr/home/twojaczestochowa/domains/twoja-czestochowa.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-social-buttons/simple-social-buttons.php on line 1466
Informacje z Częstochowy i okolic

W Kochanowicach na ulicy Ostrowskiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku drogowego. Osobowe Mitsubishi dachowało a kierowca i pasażer trafili do szpitala. Śledczy ustalają przebieg zdarzenia.

W poniedziałkowe popołudnie na ulicy Ostrowskiej w Kochanowicach doszło do wypadku drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń podczas jazdy między pasażerem a kierującą doszło do nieporozumienia. Małżeński konflikt doprowadził do zjechania pojazdu z drogi a następnie dachowania auta. W wyniku zdarzenia ranni mieszkańcy powiatu lublinieckiego trafili do szpitala. Lublinieccy stróże prawa ustalają teraz przebieg całego zdarzenia i jakie zachowanie kierowcy i pasażera miało wpływ na zaistnienie wypadku drogowego.

Do wypadku drogowego doszło również w miniony piątek na DK-11 między Lublińcem a Kokotkiem. Z nieustalonych przyczyn kierujący fiatem tipo jadąc w kierunku Lublińca zjechał na przeciwny pas ruchu zderzając się czołowo z audi A3. W zdarzeniu ranny został kierowca fiata jak również dwie osoby podróżujace audi. Poszkodowani trafili do szpitala w Lublińcu i Blachowni. Przez kilkanaście minut droga krajowa była całkowicie zablokowana a następnie ruch odbywał się wahadłowo. Teraz lublinieccy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

 

KPP Lubliniec