Warning: Illegal string offset 'ssb_og_tags' in /usr/home/twojaczestochowa/domains/twoja-czestochowa.pl/public_html/wp-content/plugins/simple-social-buttons/simple-social-buttons.php on line 1466
Informacje z Częstochowy i okolic

Ciało 52-latka wyłowiono ze zbiornika wodnego w Koziegłowach. Dwie godziny później w zalewie porajskim odnaleziono zwłoki drugiego mężczyzny… Przyczyny i dokładne okoliczność obu tych zdarzeń badają teraz śledczy.

W sobotę około godziny 13.00 dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w zbiorniku wodnym w Koziegłowach odnaleziono zwłoki mężczyzny. Okazało się, że należą one do 52-latka z Koziegłów. Zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok pozwoli wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną jego śmierci. Dwie godziny później policjanci otrzymali zgłoszenie, że podobnego odkrycia dokonano w zbiorniku wodnym w Poraju. Śledczy nie wykluczają, że należą one do 30-latka z Poraja, którego zaginięcie w marcu zgłosiła rodzina. Zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok i badanie DNA pozwoli ustalić jego tożsamość i wyjaśnić, co było bezpośrednią przyczyną śmierci.